zamestnani

Vojenská nemocnice Olomouc, Sušilovo nám. 5, 779 00 Olomouc, neurologické oddělení přijme ihned (od 12. 4. 2021) všeobecnou sestru a sanitářku do směnného provozu na lůžkové oddělení.  V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bližší informace: vrchní sestra Eva Broschinská, tel. 973 407 178, 725 814 244.

zamestnani

předpokládaný nástup k 1.4.2021. Zájemce prosím o kontaktování mailem na adresy primářky oddělení (lichnovskaiTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) a náměstka ředitele (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Na uvedených mailech lze získat i bližší informace.

zamestnani

Nástup možný ihned. Specializovaná způsobilost v intenzivní péči vítána.
kontaktní osoba: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 973 407 315, v. s. Alena Nižníková, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel. 973 407 061, 723 954 651, náměstek pro oš. péči Mgr. Hana Zrníková
Nabízíme:
stabilitu zaměstnance státního sektoru
zaručenou a pravidelnou mzdu, platová třída 10 – 12 (dle vzdělání)
práci v krásném prostředí, vybaveno moderními zdravotnickými přístroji zaměstnanecké benefity (příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, bezúročná půjčka, zaměstnanecká školka – dětská skupina, vstupenky na bazén a do sauny) umístění v anketě Nejlepší nemocnice ČR na prvních třech místech

zamestnani

Nabízíme dobré platové ohodnocení, příjemné pracovní prostředí všeobecné oční ambulance, zaměstnanecké benefity. Oddělení disponuje moderními vyšetřovacími přístroji, vč.OCT a UZ a možností malé oční operativy.
Zájemce prosíme kontaktovat ředitelství VN Olomouc na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., a primářku očního oddělení na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

zamestnani

Vojenská nemocnice Olomouc, Sušilovo nám. 5, 779 00 Olomouc, Interní oddělení přijme od 1.1. 2021 všeobecnou sestru do směnného provozu na lůžkové oddělení.  V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bližší informace: Bc.Dagmar Brancuzká, tel 973 407 257

zamestnani

Kontaktní osoba:  vrchní sestra ARO Mgr. Komárková tel.: 775 629 411, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , náměstek pro oš. péči Mgr. Zrníková tel.: 973 407 061, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

zamestnani

Vojenská nemocnice Olomouc, Sušilovo nám. 5, 779 00 Olomouc, přijme pro radiodiagnostické oddělení radioložku či radiologa s atestací (znalost práce na MR vítána) nebo po kmeni nebo těsně před termínem absolvování kmene, nástup možný ihned. Nabízíme dobré platové ohodnocení s následnou možností vysokého osobního příplatku a práci ve stabilní organizaci, k dispozici dětská skupina s provozem 6.30 - 19.30 hod. Oddělení disponuje moderními přístroji pro CT a MRI diagnostiku.
K dispozici služební byt 3 +1.

Bližší informace na tel. č. 973 407 026 (prim. MUDr.  Josef Novotný), e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel. č. 973 407 158 (plk. MUDr. Luděk Ordelt, náměstek ředitele), e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.