zamestnani

Nástup od 1.11.2022 nebo dle dohody, kontakt: vrchní sestra Bc. Dagmar Brancuzká, tel.: 606 125 897.

zamestnani

Požadavky:
- studijní obor VŠ (Bc.) biomedicínský technik nebo VŠ (Ing.) biomedicínský inženýr, případně VŠ (Bc., Ing.) elektrotechnického zaměření + akreditovaný kvalifikační kurs v oboru biomedicínské inženýrství dle zákona č.96/2004Sb. v platném znění  
- základní přehled v elektrotechnice, důraz na manuální zručnost, zájem o techniku
- znalost práce s PC, přehled v souvisejících IT technologiích
- zkušenosti z nemocničního prostředí a praxe v oboru – výhodou,
- absolvování školení vyhlášky 50/1978 Sb. § 5 nebo 6 – výhodou,
- znalost cizího jazyka - výhodou
- znalost či kurz metrologie - výhodou 
- příjemné vystupování, pečlivost a spolehlivost
- schopnost týmové spolupráce
- zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost související s výkonem povolání.

zamestnani

Vojenská nemocnice Olomouc, Sušilovo nám. 5, 779 00 Olomouc, přijme pro Interní oddělení lékaře či lékařku na úvazek 1,0, atestace z oboru výhodou, nástup možný od září 2022. Nabízíme dobré platové ohodnocení, osobní ohodnocení, zaměstnanecké benefity, práci ve stabilní organizaci a příjemné pracovní prostředí. Ambulantní složka zahrnuje všeobecnou interní, diabetologickou, kardiologickou ambulanci, funkční diagnostiku a gastroenterologickou poradnu. V současnosti probíhá celková přestavba s  rozšířením zázemí Interního oddělení a s jeho další modernizací.
Bližší informace na tel. č. 973 407 190 (prim. MUDr. Karel Navrátil), e-mail navratilkTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel. č. 973 407 158 (plk. MUDr. Luděk Ordelt, náměstek ředitele), e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

zamestnani

Nástup možný ihned, finanční podmínky dle platových tabulek + osobní příplatek, dále nabízíme zaměstnanecké benefity. Případní zájemci pište, prosím, na mail primáře: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefon 973 407 008.

 

zamestnani

Vojenská nemocnice Olomouc, Sušilovo nám. 5, 779 00 Olomouc, přijme pro radiodiagnostické oddělení radioložku či radiologa s atestací (znalost práce na MR vítána) nebo po kmeni nebo těsně před termínem absolvování kmene, nástup možný ihned. Nabízíme dobré platové ohodnocení s následnou možností vysokého osobního příplatku a práci ve stabilní organizaci, k dispozici dětská skupina s provozem 6.30 - 19.30 hod. Oddělení disponuje moderními přístroji pro CT a MRI diagnostiku.

Bližší informace na tel. č. 973 407 026 (prim. MUDr.  Josef Novotný), e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel. č. 973 407 158 (plk. MUDr. Luděk Ordelt, náměstek ředitele), e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

zamestnani

Vojenská nemocnice Olomouc, Sušilovo nám. 5, 779 00 Olomouc, přijme do pracovního poměru na plný úvazek lékařku či lékaře ARO s atestací a specializovanou způsobilostí, nástup možný ihned. Dále přijmeme na vedlejší pracovní poměr lékařku či lékaře pro služby na oddělení ARO, možnost i DPČ nebo DPP. Nabízíme dobré platové podmínky s následnou možností vysokého osobního příplatku a práci ve stabilní organizaci, k dispozici dětská skupina s provozem 6.30-19.30 hod.
K dispozici služební byt 3 +1.

Bližší informace na tel. č.  973 407 113 (plk. gšt. prim. MUDr. Jiří Závada), e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel. č. 973 407 158 (plk. MUDr. Luděk Ordelt, náměstek ředitele), e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.