zamestnani

Úvazek 1,00 pracovního místa, nepřetržitý provoz, nástup možný ihned.

Požadavky:
ukončené vzdělání oboru Ošetřovatel. Podmínkou preciznost, důslednost, schopnost komunikace a zájem o práci. Praxe v oboru výhodou.

Kontakt: vrchní sestra oddělení NIP Alena Nižníková, e mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel. 973 407 315, mob.: 606 615 885.

zamestnaniSoučástí náplně práce je rehabilitace u ambulantních i lůžkových pacientů dospělého věku. V případě zájmu zašlete stručný životopis na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bližší informace telefonicky - Petra Večeřová (vedoucí fyzioterapeut) tel. 973 407 079.

zamestnani

Nabízíme dobré platové ohodnocení, příjemné pracovní prostředí s ambulantní i lůžkovou částí, zaměstnanecké benefity. Zájemce prosíme kontaktovat ředitelství VN Olomouc na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., případně primářku kožního oddělení na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

zamestnani

Specializovaná způsobilost v oboru neurologie výhodou, místo je vhodné i pro lékaře v atestační přípravě - oddělení je držitelem akreditace pro vzdělávání. Nabízíme dobré platové ohodnocení, příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity, možnost uplatnění zájmu o EEG či EMG. Zájemce prosíme kontaktovat ředitelství VN Olomouc na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., případně primáře neurologie na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

zamestnani

Vojenská nemocnice Olomouc, Sušilovo nám. 5, 779 00 Olomouc, přijme pro radiodiagnostické oddělení radioložku či radiologa s atestací (znalost práce na MR vítána) nebo po kmeni nebo těsně před termínem absolvování kmene, nástup možný ihned. Nabízíme dobré platové ohodnocení s následnou možností vysokého osobního příplatku a práci ve stabilní organizaci, k dispozici dětská skupina s provozem 6.30 - 19.30 hod. Oddělení disponuje moderními přístroji pro CT a MRI diagnostiku. Bližší informace na tel. č. 973 407 026 (prim. MUDr.  Josef Novotný), e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel. č. 973 407 158 (plk. MUDr. Luděk Ordelt, náměstek ředitele), e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

zamestnani

Stravovací oddělení přijme 2 kuchaře/ky. Plat od 13.000,- Kč do 18.000,- Kč (hrubého) + po měsíci osobní hodnocení.
Bližší informace u vedoucí stravovacího oddělení paní Marie Mikešové, tel. 973 407 030.

zamestnaniVojenská nemocnice Olomouc - oddělení psychiatrie přijme od 1.7.2017 lékaře(ku).

kontakt: Prim: MUDr. Zdeněk Faldyna, tel.  973 407 320, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.