zamestnani

Vojenská nemocnice Olomouc, Sušilovo nám. 5, 779 00 Olomouc, přijme pro Interní oddělení lékaře či lékařku na úvazek 1,0, atestace z oboru výhodou, nástup možný ihned. Nabízíme dobré platové ohodnocení, osobní ohodnocení, zaměstnanecké benefity, práci ve stabilní organizaci a příjemné pracovní prostředí. Ambulantní složka zahrnuje všeobecnou interní ambulanci, diabetologickou ambulanci, kardiologickou ambulanci,  funkční diagnostiku a gastroenterologické poradnu. Ve střednědobém plánu je celková přestavba zázemí Interního oddělení s další modernizací.
K dispozici služební byt 3 +1.

Bližší informace na tel. č. 973 407 190 (prim. MUDr. Karel Navrátil), e-mail navratilkTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel. č. 973 407 158 (plk. MUDr. Luděk Ordelt, náměstek ředitele), e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

zamestnani

Nástup možný ihned.
kontaktní osoba: v. s. Mgr. Darja Perůtková, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 973 407 091, Mgr. Hana Zrníková, náměstek pro oš. péči, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 973 407 061, 723 954 651.

zamestnani

Vojenská nemocnice Olomouc, Sušilovo nám. 5, 779 00 Olomouc, Interní oddělení přijme od 1. 11. 2020 všeobecnou sestru do směnného provozu na lůžkové oddělení.  V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bližší informace: Bc.Dagmar Brancuzká, tel 973 407 257

zamestnani

Kontaktní osoba:  vrchní sestra ARO Mgr. Komárková tel.: 775 629 411, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , náměstek pro oš. péči Mgr. Zrníková tel.: 973 407 061, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

zamestnani

Vojenská nemocnice Olomouc, Sušilovo nám. 5, 779 00 Olomouc, přijme pro Otorinolaryngologické oddělení lékaře či lékařku na úvazek 1,0, atestace z oboru výhodou, nástup možný ihned. Nabízíme dobré platové ohodnocení, osobní ohodnocení, zaměstnanecké benefity, práci ve stabilní organizaci, příjemné pracovní prostředí s ambulantní i lůžkovou částí, možnost realizace či edukace v chirurgii hlavy a krku. K dispozici dětská skupina s provozem 6.30 - 19.30 hod. Oddělení disponuje moderními přístroji pro chirurgii a diagnostiku chorob ušních, nosních a krčních. Aktuálně probíhá výstavba zcela nového ORL oddělení (s vlastním operačním sálem) v rámci chirurgického areálu na Pasteurově ulici.
K dispozici služební byt 3 +1.

Bližší informace na tel. č. 973 407 035 (prim. MUDr. Josef Pokorný), e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel. č. 973 407 158 (plk. MUDr. Luděk Ordelt, náměstek ředitele), e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

zamestnani

Vojenská nemocnice Olomouc, Sušilovo nám. 5, 779 00 Olomouc, přijme pro radiodiagnostické oddělení radioložku či radiologa s atestací (znalost práce na MR vítána) nebo po kmeni nebo těsně před termínem absolvování kmene, nástup možný ihned. Nabízíme dobré platové ohodnocení s následnou možností vysokého osobního příplatku a práci ve stabilní organizaci, k dispozici dětská skupina s provozem 6.30 - 19.30 hod. Oddělení disponuje moderními přístroji pro CT a MRI diagnostiku.
K dispozici služební byt 3 +1.

Bližší informace na tel. č. 973 407 026 (prim. MUDr.  Josef Novotný), e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel. č. 973 407 158 (plk. MUDr. Luděk Ordelt, náměstek ředitele), e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

zamestnani

Vojenská nemocnice Olomouc, Sušilovo nám. 5, 779 00 Olomouc, přijme do pracovního poměru na plný úvazek lékařku či lékaře ARO s atestací a specializovanou způsobilostí, nástup možný ihned. Dále přijmeme na vedlejší pracovní poměr lékařku či lékaře pro služby na oddělení ARO, možnost i DPČ nebo DPP. Nabízíme dobré platové podmínky s následnou možností vysokého osobního příplatku a práci ve stabilní organizaci, k dispozici dětská skupina s provozem 6.30-19.30 hod.
K dispozici služební byt 3 +1.

Bližší informace na tel. č.  973 407 113 (plk. gšt. prim. MUDr. Jiří Závada), e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel. č. 973 407 158 (plk. MUDr. Luděk Ordelt, náměstek ředitele), e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.