Odběrové místo na vyšetření Covid-19

Provoz našeho odběrného místa: pondělí-pátek 7:30-14:30 hod.
DEN SAMOPLÁTCI LIDÉ SE ŽÁDANKOU Ag - TESTY
PO - PÁ  7:30 - 12:00 hod  12:00 - 14:30 hod  7:30 - 12:00 hod
SO ZAVŘENO
NE ZAVŘENO
SVÁTKY ZAVŘENO
Ke všem výše uvedeným variantám je nutné využít rezervační systém zde.
SAMOPLÁTCI - se MUSÍ objednat na internetu -  https://vojenska-nemocnice-olomouc.reservio.com/ (klikni) 

Zvolte službu Odběry COVID - samoplátci, rezervační systém Vám nabídne možnost objednání na max. 7 dní dopředu. V případě, že Vám systém hlásí žádné dostupné termíny (tak kapacita odběrů na nabízené dny je naplněna). 

Výsledky vyšetření

  • V případě pozitivního i negativního výsledku vyšetření dostanete SMS do 36 hodin od odběru.
  • V případě pozitivního výsledku vyšetření kontaktujte svého praktického lékaře a dodržujte izolační opatření, jejichž specifikaci najdete ZDE.
  • Lékařské potvrzení bude dostupné ke stažení do 36 hodin po odběru na adrese covidlab.cz po zadání rodného čísla a přístupového kódu, který obdržíte v SMS. Vzor potvrzení k nahlédnutí ZDE.

Upozornění: U malého procenta vyšetřovaných vzorků může být výsledek z důvodu nestandardního průběhu reakce tzv. nehodnotitelný a je nutno celé vyšetření opakovat (nikoli odběr). V tomto případě se uzavření a odeslání výsledku může o 24 hodin prodloužit. 

LIDÉ SE ŽÁDANKOU - pro výtěry lidí se žádankou od praktického lékaře či epidemiologa - PACIENT BEZ ŘÁDNĚ VYSTAVENÉ ŽÁDANKY V PROGRAMU VYTVOŘENÉM MINISTERSTVEM ZDRAVOTNICTVÍ ČR NEBUDE OBSLOUŽEN!!! Taktéž se MUSÍ objednat na internetu - https://vojenska-nemocnice-olomouc.reservio.com/ (klikni) Zvolte službu Odběry COVID - pro lidi se žádankou, rezervační systém Vám nabídne možnost objednání na max. 7 dní dopředu. V případě, že Vám systém hlásí žádné dostupné termíny (tak kapacita odběrů na nabízené dny je naplněna).
Ag TESTY (antigenní testy) - cena antigenního testu pro samoplátce je 351,- Kč.

 Termíny provedení PCR odběru lze objednat 7 dnů předem a odhlásit nejpozději 15 minut před vyšetřením. Poslední termín odběru každého dne je stanoven dříve, než je konec provozní doby, a to proto, že vlastní odběr a administrativní úkony trvají ve skutečnosti déle než 5 minut. Odběrové místo je zřízeno u vrátnice v budově Klášterního Hradiska. Konečná cena vyšetření PCR pro samoplátce je 1 510,- Kč (je preferována platba kartou).

 

OČKOVÁNÍ VE VOJENSKÉ NEMOCNICI OLOMOUC

Registrace probíhá na odkaze https://reservatic.com/ockovani

KDY? Každý pracovní den 7.15 - 15.15 hod
KDE? Areál Klášterního Hradiska, Sušilovo nám. 5, Olomouc,
GPS: souřadnice

s.š. 49° 36´ 20.45˝
v.d. 17° 15´ 54.75˝

bývalá ambulance ORL oddělení, 1. patro, z vestibulu před Slavnostním sálem vpravo, trasa je značena.
KDO? Výhradně klient objednaný přes celostátní centrální registrační systém s platným termínem a určením místa.
BEZBARIÉROVÝ PŘÍSTUP? Ano - prostřednictvím výtahu ve vchodu E vlevo nebo v případě poruchy ve vchodu B vpravo na konci chodby přes chodby lůžkových oddělení interny.
CO S SEBOU? Kartu zdravotní pojišťovny, občanský průkaz nebo cestovní pas, je třeba znát své vlastní telefonní číslo. Ti, co se rezervovali na očkování, donesou sebou vyplněný dotazník (k dispozici níže v přílohách ke stažení).  

Informace týkající se očkování, včetně termínu rezervace na OČM VN Olomouc zjistíte na telefonní lince 588 442 517 - call centrum  Olomouckého kraje zřízené ve FN Olomouc.