OBNOVENÍ ODBĚRNÉHO MÍSTA

Od středy 24.11. 2021 obnovujeme provoz odběrného místa pro PCR testy - podmínkou provedení výtěru jak nemocného, tak i samoplátce je předchozí objednání se přes rezervační kalendáře na této adrese https://www.reservio.cz/b/vojenska-nemocnice-olomoucDva objednávací kalendáře tj. Výtěr PCR vyšetření 1 a Výtěr PCR 2 jsou nastaveny z důvodu kapacity žadatelů. Proto je jedno jaký kalendář zvolíte, důležité je aby ve vybraném kalendáři byl volný termín k objednání.

  • V případě dotazů k výsledku vyšetření pište na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
  • Pokud neobdržíte SMS zprávu a e-mail do 36 hodin od vyšetření, kontaktujte nás na výše uvedené e-mailové adrese. Pro urychlení vyřízení Vašeho požadavku, uveďte prosím do e-mailu Vaše jméno, příjmení, rodné číslo, e-mailovou adresu a telefonní kontakt (ze žádanky).
  • Certifikát si můžete na webovém portálu ocko.uzis.cz stáhnout přibližně 2 hodiny po obdržení SMS.


ZŘÍZENÍ STACIONÁŘE K APLIKACI MONOKLONÁLNÍCH PROTILÁTEK ONEMOCNĚNÍ COVID-19 VE VN OLOMOUC


Od 9.11.2021 lze objednat pacienty cestou indikujícího lékaře (praktický lékař, specialista) k podání monoklonálních protilátek ve VN Olomouc - tel. 606 041 090 (7 - 15 hod v pracovní dny) nebo na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Indikující lékař zajistí vystavení žádanky v ISIN a její vytištěnou formu předá pacientovi. Dále pacienta vybaví lékařskou zprávou se stručnou epikrízou onemocnění COVID-19 a anamnestickými daty pacienta - uvedené dokumenty jsou podmínkou pro přijetí pacienta na stacionář VN Olomouc a aplikaci uvedených protilátek.

 

OČKOVÁNÍ VE VOJENSKÉ NEMOCNICI OLOMOUC

POUZE PRO PŘEDEM REGISTROVANÉ ZÁJEMCE !

Registrace probíhá na odkaze https://reservatic.com/ockovani

JIŽ S
PUŠTĚNO OČKOVÁNÍ I 3. DÁVKOU !! - blíže viz přílohy Proč se očkovat, Info k posilovací dávce vakcinace proti COVID-19, Posilovací dávka - odpovědi na dotazy.

KDY? v pracovní dny 7:15 - 14:00 hod
KDE? Areál Klášterního Hradiska, Sušilovo nám. 5, Olomouc,
GPS: souřadnice

s.š. 49° 36´ 20.45˝
v.d. 17° 15´ 54.75˝

bývalá ambulance ORL oddělení, 1. patro, z vestibulu před Slavnostním sálem vpravo, trasa je značena.
KDO? Výhradně klient objednaný přes celostátní centrální registrační systém s platným termínem a určením místa.
BEZBARIÉROVÝ PŘÍSTUP? Ano - prostřednictvím výtahu ve vchodu E vlevo nebo v případě poruchy ve vchodu B vpravo na konci chodby přes chodby lůžkových oddělení interny.
CO S SEBOU? Kartu zdravotní pojišťovny, občanský průkaz nebo cestovní pas, je třeba znát své vlastní telefonní číslo. Ti, co se rezervovali na očkování, donesou sebou vyplněný dotazník (k dispozici níže v přílohách ke stažení).  

Veškeré informace týkající se očkování zjistíte na telefonní lince 1221 nebo webové adrese 
https://koronavirus.mzcr.cz/ockovani-proti-covid-19/  V případě trvající nedostupnosti Vašeho certifikátu o provedeném očkování, kterou se Vám nepodařilo vyřešit na výše uvedené informační lince nebo webové adrese, napište na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (nutno uvést příjmení, jméno, identifikační číslo pojištěnce, číslo mobilního telefonu na který má být doručena sms s PIN pro přihlášení na portál "očko").

OČM nevystavuje certifikáty o ukončené vakcinaci proti COVID-19 (tj. po 2 .dávce) automaticky. Certifikáty, podobně jako potvrzení o absolvování 1. dávky vakcinace jsou pro každého dostupné na adrese https://ocko.uzis.cz/  Zadejte rodné číslo a číslo občanky. Dále zadejte příchozí sms, která Vám dorazí na mobil. Po příhlášení v odstavci vakcinace máte odkaz Očkovací certifikát ... klikněte na odkaz a platný EU certifikát si vytiskněte.