Plakát den dětí 2022 small

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (Plakát den dětí 2022 final(1).jpg)Plakát[ ]414 kB

zamestnani

Hezký den, věnujte prosím pozornost změně otevírací doby naší lékárny během vánočních svátků. Lékárna bude otevřená do 23.12. 12:00. Naopak zavřeno bude 24. - 26.12. a ve dnech 27. - 31.12.2021, kdy bude probíhat plánovaná inventura skladových zásob. V novém roce se na Vás bude kolektiv naší lékárny těšit od 3.1.2022, již dle běžné otevírací doby. Přejeme Vám krásné svátky a hodně štěstí do nového roku!

stop

Na základě rozhodnutí Krizového štábu ředitelů nemocnic v Olomouckém kraji a v souvislosti s horšící se situací ve výskytu onemocnění covid-19 nařizuji pro Vojenskou nemocnici Olomouc ZÁKAZ NÁVŠTĚV NA LŮŽKOVÝCH ODDĚLENÍCH s platností od 28. října 2021!

Zákaz platí do odvolání.

plk. gšt. v.z. MUDr. Martin Svoboda, ředitel Vojenské nemocnice Olomouc 

vrublovaVýznamného ocenění dosáhla lékařka Vojenské nemocnice Olomouc MUDr. Martina Vrublová, když byla v rámci ankety Lékař roku 2020 oceněna Hippokratovou cenou. Paní doktorce blahopřejeme.

https://www.youtube.com/watch?v=wGZYnUH2kp0
https://www.lekarroku.cz/historie/

pátek, 14.00-17.00
sobota a neděle, 10.00-17.00
KDE: Pevnost poznání

  • Vyšetření znamének – věnovat se vám budou lékaři Vojenské nomocnice Olomouc, kteří vás prohlédnou speciálním zařízením dermatoskopem a poradí vám, jak se chovat při pobytu na slunci, třeba u moře, na horách a letních festivalech. Dermatologové vám také doporučí ochranné krémy pro celou rodinu a domů si odnesete malé dárky, které budou nejen v létě pečovat o vaši kůži.

plakat

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (Veletrh zdraví A4.pdf)Veletrh zdraví A4.pdf[Veletrh zdraví]3225 kB

lpt kcvv small

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (lpt-kcvv.jpg)Plakát[Plakát]223 kB

chronicke onemocneniVážené klientky, vážení klienti, 

jste v naší nemocnici sledováni pro jedno nebo více níže uvedených onemocnění? Máte zájem nechat se očkovat proti nemoci covid-19? Pak můžete využít možnosti přednostní registrace v Centrálním registračním systému a budete očkováni dříve, než odpovídá Vašemu věku!  K přihlášení je třeba uvést přihlašovací kód, který obdržíte od lékaře naší nemocnice, který Vás má v péči. Kód obdržíte ale jen tehdy, že kritéria onemocnění splňujete. Kód nesmí být zneužit, slouží pouze pro Vaši potřebu, proto jej nebudeme zveřejňovat, jeho zneužití bude státem sankcionováno. Váš věk nerozhoduje, systém Vám pak sám určí termíny očkování, toto nemůže nemocnice žádným způsobem ovlivnit. Můžete se nechat očkovat na jakémkoli místě, které si zvolíte, ale budeme rádi, když to bude právě naše nemocnice. Důkazem, že jste osoba oprávněná k dřívějšímu očkování, je jakákoli zpráva od našeho lékaře, kde je uvedena diagnóza z níže uvedeného seznamu. Tuto zprávu musíte mít v den očkování s sebou, ať již aplikace vakcíny proběhne kdekoli.
Pokud máte pocit, že kritéria splňujete a kód neobdržíte, kontaktujte výhradně Vašeho dispenzarizujícího lékaře, nikoho jiného! Váš lékař Vás zná nejlépe, pro ostatní je vyhledávání a posuzování diagnóz neúměrná zátěž. 
Věříme, že vzájemnou vstřícností  a  pochopením vše půjde dobře. 
 
Za Vojenskou nemocnici Olomouc plk. gšt. v. z. MUDr. Martin Svoboda, ředitel


OČKOVÁNÍ OSOB S CHRONICKÝM ONEMOCNĚNÍM
Pokud jste osoba s chronickým onemocněním či zdravotním stavem s vysokým rizikem těžkého průběhu covid-19 (výčet níže), můžete se nechat očkovat na těchto místech:

od 24. března 2021 na očkovacím místě pomocí centrálního rezervačního systému s použitím unikátního kódu od vašeho ambulantního specialisty či specializovaného pracoviště, kde se léčíte
❷ u vašeho praktického lékaře
❸ ve zdravotnickém zařízení lůžkové péče, kde se léčíte na specializovaném pracovišti (pouze vybraná centra vysoce specializované péče)

Bližší informace naleznete níže (na konci článku) po otevžení přílohy v pdf s názvem Očkování osob s chronickým onemocněním.

Diagnózy a zdravotní stavy spojené s vysokým rizikem těžkého průběhu covid-19
Seznam diagnóz a zdravotních stavů s vysokým rizikem těžkého průběhu covid-19 byl vytvořen Klinickou skupinou COVID MZ na základě doporučení Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí, Centra pro kontrolu a prevenci nemocí, Institutu Roberta Kocha a na základě souhrnných dat ÚZIS o osobách s covid-19 hospitalizovaných na JIP/ARO. Bližší popis onemocnění či zdravotního stavu, který je důvodem k přednostnímu očkování v této fázi, byl sestaven příslušnými odbornými společnostmi České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně a České kardiologické společnosti.

Bližší informace naleznete níže (na konci článku) po otevžení přílohy v pdf s názvem Diagnózy a zdravotní stavy spojené s vysokým rizikem těžkého průběhu covid-19.